Zapraszamy muzyków z Łodzi

Dwóch wybitnych przedstawicieli jazzowej awangardy reprezentujących dwa pokolenia i dwa kontynenty stworzy z wybranymi przez samych artystów muzykami łódzkimi nowy projekt muzyczny, którego koncertowa premiera będzie miała miejsce w ramach Festiwalu. Będzie to pierwsze wydarzenie z serii, która ułoży się projekt polegający na zapraszaniu do współpracy z łódzkimi muzykami najważniejszych postaci światowej muzyki nowej. W tym roku punktem wyjścia dla projektu będzie muzyka kompozytorów z Litzsmannstadt Ghetto.

Muzycy! Zapraszamy Was do stworzenia wspólnego zespołu ze Stevenem Bernsteinem i Marcinem Maseckim. Niezależnie od wieku, preferowanego instrumentu i preferowanej stylistyki muzycznej… Spośród wszystkich zgłoszeń Steven Bernstein i Marcin Masecki wybiorą 5 osób, z którymi w dniach 10, 11 i 12 maja przeprowadzą próby a 12 maja zagają koncert w przestrzeni miejskiej.

Na zgłoszenia czekamy do 6 marca. Wasze krótkie biogramy razem z prezentującymi Was plikami mp3 i danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres: office@4kultury.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „ZGŁOSZENIE”

Z wybranymi Muzykami będziemy kontaktować się po 12 marca.

&nbps;